Home
Villa "Santa Clara"
Omgeving
Klimaat
Data & Prijzen
Contact
Foto's

 

 

Dankzij het lokale microklimaat is het het hele jaar aangenaam aan de Costa Blanca. In de winter stijgt de temperatuur nog vaak boven de 20 graden uit, en in de zomer is het vaak nog erg aangenaam door de zeewind.

 

 

 

 

 

  

Maand

Gemiddelde
max. temp.
in °C
Gemiddelde
min. temp.
in °C
Zonuren
per dag
Dagen neerslag per maandTemp. zeewater
in °C
Januari1786515
Februari1887415
Maart2097516
April22129418
Mei251410420
Juni291711222
Juli312112123
Augustus322211124
September292110223
Oktober26177321
November21126419
December1896517

 

John & Ineke Schot
info@alteavakantie.nl